Defne Sultan Konağı

Defne Sultan Konağı olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, doğru güvenilir, sırdaş ve ekonomik çözümler üretebilmek ve her şeyden önemlisi hedefin her noktasında güler yüzlü olmaktır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan, hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratan Hatay pazarına ‘Kır Bahçesi’ hizmeti veren kuruluşlar içinde en önde yer almaktadır.

Vizyon & Misyon

Vizyon : Defne Sultan Konağı ekibi olarak firmamızın etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla en profesyonel ekiplerle çalışarak ve en iyi ürünleri alarak kendi alanımızda sektörün öncülüğünü yapan Hatay’ın güvenilir ve saygın kuruluşu olmak..

Misyon : Defne Sultan Konağı ekibi olarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek hep ilk ve en iyileri organizasyonları düzenlemek, en iyi yemekleri sunmak, en iyi nargileyi yapmak ve en mutlu etmek, hizmet zincirini büyüterek en çok tercih edilen marka olup rekabet gücümüzü ve müsteri potansiyelini arttırmak.